cengi (amasya) ,   selam aleykum abla patron falan yok bız aıleyız sen ablamsın ben kardeşin bu radyo senın benım ve bızı dınleyenlerın sımdı guzel bı roman yapıştırrrrrrrrr oynayalım ama oynamayı bilmıyom sizi izlerim sadece :D...    |           Cengiz (AMASYA) ,   selamlar kolay gelsin nevzat soydan öf öffff isimli parçayı çalarmısın uzun bi öfffff çekelim hep beraberrr :D...    |           Müslüm Durukan (Kütahya) ,   Ben Dinliyorum Damar bir Parça Yollarsan bana sevinirim Misket Ailesine Birde Sinop Ayancikli Kahraman Abime Gelsin iyi Yayinlar...    |           ekrem (AMASYA) ,   selamın aleykum muharrem aslan ben geönlümü sana verdım çalarsanız sevınırım önce size sonra cengize ve seven herkeze gelsin iyi yayınlar...    |           Müslüm (Kütahya) ,   Merhaba Hayirli olsun öncelikle Cavit Kara beyden Gurbet Çalarsan sevinirim Gurbetcilere Gelsin...    |           cengiz (AMASYA) ,   selamalar keyifli yayınlar dilerimm ebru parlak narin narin çalarsan sevnirim öncelik güzel yayının için sana ve sonra radyomiskete kulak veren tüm dostlara armağan olsun iyi yayınlar...    |         
 
 
 

Gece Yolcuları 'Neden?'in 2. Klibi 'Meyhaneler Sen'i Yayınladı

 
Geçtiğimiz şubat ayında yayınlanan 'Neden?' isimli albümleri ile uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşan Gece Yolcuları, albümün 2. video klibini 'Meyhaneler Sen' isimli parçaya çekti.

Furkan Boran yönetmenliğinde çekilen klipte, grubun yanı sıra Tuğçe Kurşunoğlu ve Emre Büyükpınar da rol aldı.

Klibin iç mekan çekimleri Kadıköy Bahariyede bir evde ve Caddebostanda "Joker Bahçe" adlı mekanda yapıldı. Oyuncuların rol aldığı bölümlerin dış mekan çekimleri ise Caddebostan sahili, Beyoğlu İstiklal Caddesi ile Suadiye semtlerinde gerçekleştirildi.

Son olarak Gece Yolcularının performans çekimleri Beyoğlunda, "KafePi Curcuna" adlı mekanda yapıldı.

25 kişilik bir ekiple 24 saatte tamamlanan klip, "Mövi" kamera stabilizasyon sistemleri kullanılarak, Mark 3 kameralar ile çekildi.

 
Tarih       : 03 Kasım 2013
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur