cengi (amasya) ,   selam aleykum abla patron falan yok bız aıleyız sen ablamsın ben kardeşin bu radyo senın benım ve bızı dınleyenlerın sımdı guzel bı roman yapıştırrrrrrrrr oynayalım ama oynamayı bilmıyom sizi izlerim sadece :D...    |           Cengiz (AMASYA) ,   selamlar kolay gelsin nevzat soydan öf öffff isimli parçayı çalarmısın uzun bi öfffff çekelim hep beraberrr :D...    |           Müslüm Durukan (Kütahya) ,   Ben Dinliyorum Damar bir Parça Yollarsan bana sevinirim Misket Ailesine Birde Sinop Ayancikli Kahraman Abime Gelsin iyi Yayinlar...    |           ekrem (AMASYA) ,   selamın aleykum muharrem aslan ben geönlümü sana verdım çalarsanız sevınırım önce size sonra cengize ve seven herkeze gelsin iyi yayınlar...    |           Müslüm (Kütahya) ,   Merhaba Hayirli olsun öncelikle Cavit Kara beyden Gurbet Çalarsan sevinirim Gurbetcilere Gelsin...    |           cengiz (AMASYA) ,   selamalar keyifli yayınlar dilerimm ebru parlak narin narin çalarsan sevnirim öncelik güzel yayının için sana ve sonra radyomiskete kulak veren tüm dostlara armağan olsun iyi yayınlar...    |         
 
 
 

Recep Yayyip Erdoğan Amasyaya ne Zaman Gelecek

 

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Amasya İl Kongresi’ne katılacak
Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan, 28 Ocak’da Amasya’ya gelerek, 6’ncı Olağan AK Parti Amasya İl Kongresi’ne katılacak.


AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Amasya programıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Partisinin Amasya il kongresinin 28 Ocak  günü yapılacağını belirten Başkan Ünek,

“Her zamanki gibi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz 6. olağan kongremizin Amasya’mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ederim.

Kongreler, teşkilatlar için ayrı bir heyecan ve motivasyon zamanlarıdır; ancak kongrenin heyecanından daha çok 6. Olağan İl Kongre’mize teşrifleri ile bizleri onurlandıracak olan Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacak olması heyecanımızı kat kat artırmaktadır. Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan Amasya’mıza ayrı bir önem vermektedir.

Gerek bulunduğumuz coğrafi konum gerekse teşkilatlarımızın başarıları Cumhurbaşkanı’mızın gözünden kaçmamakta ve her fırsatta da bizleri onurlandırmaktadır.

Kongremize iştirak edecek olmaları da teşkilatlarımıza ayrı bir heyecan ve motivasyon kazandıracaktır. Ben, bu vesile ile 28 Ocak 2018  günü saat 15,00 ‘de gerçekleştireceğimiz

 

6. Olağan İl Kongre’mize tüm dava arkadaşlarımızı ve halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.

 
Tarih       : 01 Ocak 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | RadyoMisket.com  Copyright © 2016                                               DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur