cengi (amasya) ,   selam aleykum abla patron falan yok bız aıleyız sen ablamsın ben kardeşin bu radyo senın benım ve bızı dınleyenlerın sımdı guzel bı roman yapıştırrrrrrrrr oynayalım ama oynamayı bilmıyom sizi izlerim sadece :D...    |           Cengiz (AMASYA) ,   selamlar kolay gelsin nevzat soydan öf öffff isimli parçayı çalarmısın uzun bi öfffff çekelim hep beraberrr :D...    |           Müslüm Durukan (Kütahya) ,   Ben Dinliyorum Damar bir Parça Yollarsan bana sevinirim Misket Ailesine Birde Sinop Ayancikli Kahraman Abime Gelsin iyi Yayinlar...    |           ekrem (AMASYA) ,   selamın aleykum muharrem aslan ben geönlümü sana verdım çalarsanız sevınırım önce size sonra cengize ve seven herkeze gelsin iyi yayınlar...    |           Müslüm (Kütahya) ,   Merhaba Hayirli olsun öncelikle Cavit Kara beyden Gurbet Çalarsan sevinirim Gurbetcilere Gelsin...    |           cengiz (AMASYA) ,   selamalar keyifli yayınlar dilerimm ebru parlak narin narin çalarsan sevnirim öncelik güzel yayının için sana ve sonra radyomiskete kulak veren tüm dostlara armağan olsun iyi yayınlar...    |         
 
 
 

Kurtlar Vadisi için flaş karar! Açıklandı...

 
Kurtlar Vadisi Vatan' filmi, Avrupa’da vizyona girmesinden bir gün önce (27 Eylül Perşembe) Almanya'nın başkenti Berlin’de gala yaptı. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, "Dizimiz 'Kurtlar Vadisi Kaos' ocak ayı gibi başlayacak" dedi.

Kurtlar Vadisi Vatan filmi, Avrupa’da vizyona girmesinden bir gün önce (27 Eylül Perşembe) Almanyanın başkenti Berlin’de gala yaptı. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, "Dizimiz Kurtlar Vadisi Kaos ocak ayı gibi başlayacak" dedi.

 

CineStar Sineması’nda Berlin’de yaşayan Türk sinemaseverlerle buluşan Kurtlar Vadisi Vatan ekibi, kırmızı halıda fuayeyi dolduran coşkulu kalabalık tarafından alkışlarla karşılandı. Başta Necati Şaşmaz ve oyuncular Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, sinemaya akın eden sevenlerine teşekkür etti. Nagehan Şaşmaz da eşi Necati Şaşmaz’ı bu özel gününde yalnız bırakmadı.
 
 
"7’DEN 77’YE HERKESİN SEVECEĞİ BİR FİLM YAPTIK"
 
Kurtlar Vadisi Vatan oyuncuları, film gösterimi öncesinde hayli kalabalık bir basın ekibiyle buluştu. Necati Şaşmaz, "Herhangi bir ülkede, bir ülkeye kast söz konusuysa neyle mücadele etmeleri gerektiğini anlatan bir film yaptık. Hem ülkemiz için hem de tüm dünya ülkeleri için önemli bir eser. O yüzden huzurlarınızdayız. Özlem yaşayan, çok sevenimiz olduğunun farkındayız. Özellikle Kurtlar Vadisi sevenler aksiyona doyacaklar. Bunun haricinde hiç Kurtlar Vadisi seyretmemiş bir insanın da bu filmi severek izleyeceğine inanıyorum. 7’den 77’ye herkesin seveceği bir film yaptığıma inanıyorum. Bu eserde bana yardımcı olan oyuncu arkdaşlarıma ve burada olamayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok uzun soluklu bir seyahat olacak. Hem yurt dışında hem yurt içinde çok seyahatimiz olacak. Büyük kadroyla buradayız. İlk yurtdışı galamız burası oldu, vizyona da ilk burada gireceğiz" dedi.
 
 
FİLMDEN SONRA DİZİ GELİYOR
 
Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi? sorusuna Necati Şaşmaz, "“Dizimizi de Kurtlar Vadisi Kaos olarak adlandırdık. Yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı, etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanabileceğini anlatmaya çalışacağımız dizimiz Kurtlar Vadisi Kaos, filmimizin vizyonu bittikten sonra ocak ayı gibi gelecek" yanıtını verdi.
 
 
"UMARIM ÖZLEM GİDERMİŞSİNİZDİR"
 
Filmi yüzlerce sinemasever ile birlikte izleyen Necati Şaşmaz, "Biz vatan derdiyle dertlenmiş insanlarız. Milletimizin derdiyle dertlenmiş insanlarız. İnandığımız değerlerle dertlenmiş insanlarız. Her kim ki buna kastediyorsa bunlar için elimizden gelen 1 filmse, 3 filmse, 5 filmse her ne olabilecekse olsun yapmak isteriz. Bizim de bir katkımız olsun isteriz. Bu şahsım ve şirketim adına söylediğim bir şey. Diğer oyuncular böyle olmak zorunda değiller ama bu işe gönüllerini koyduklarını söyleyebilirim. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım size bir parçacık da olsa vatanı hatırlatmıştır. Özlem gidermişsinizdir. Teşekkürler hepinize" ifadelerini kullandı. 
 
 
FİLMİN KONUSU
 
15 Temmuz darbe girişimi gecesinde, Türkiye’nin sınırında yaşanan hareketliliği ve darbenin perde arkasını anlatan film, Polat  Alemdar ve arkadaşlarının heyecan dolu macerasını 105 dakikalık bir aksiyon ile beyazperdeye taşıyor. Gerçek kişi ve olaylardan yola çıkılarak yazılan senaryonun hikayesi Necati Şaşmaz’a ait.
 
 
 

 
 
Tarih       : 02 Ocak 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | RadyoMisket.com  Copyright © 2016                                               DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur