cengi (amasya) ,   selam aleykum abla patron falan yok bız aıleyız sen ablamsın ben kardeşin bu radyo senın benım ve bızı dınleyenlerın sımdı guzel bı roman yapıştırrrrrrrrr oynayalım ama oynamayı bilmıyom sizi izlerim sadece :D...    |           Cengiz (AMASYA) ,   selamlar kolay gelsin nevzat soydan öf öffff isimli parçayı çalarmısın uzun bi öfffff çekelim hep beraberrr :D...    |           Müslüm Durukan (Kütahya) ,   Ben Dinliyorum Damar bir Parça Yollarsan bana sevinirim Misket Ailesine Birde Sinop Ayancikli Kahraman Abime Gelsin iyi Yayinlar...    |           ekrem (AMASYA) ,   selamın aleykum muharrem aslan ben geönlümü sana verdım çalarsanız sevınırım önce size sonra cengize ve seven herkeze gelsin iyi yayınlar...    |           Müslüm (Kütahya) ,   Merhaba Hayirli olsun öncelikle Cavit Kara beyden Gurbet Çalarsan sevinirim Gurbetcilere Gelsin...    |           cengiz (AMASYA) ,   selamalar keyifli yayınlar dilerimm ebru parlak narin narin çalarsan sevnirim öncelik güzel yayının için sana ve sonra radyomiskete kulak veren tüm dostlara armağan olsun iyi yayınlar...    |         
 
 
 

Afrika Turuna Çıkan Erdoğan, İlk Durağı Olan Sudan'a Geldi

 
Afrika turuna çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk durağı olan Sudan'a gelerek, Türkiye'den "cumhurbaşkanı" düzeyinde yapılan ilk resmi ziyareti gerçekleştirdi.

Afrika Turuna Çıkan Erdoğan, İlk Durağı Olan
Afrika turuna çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk durağı olan Sudana gelerek,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile TSİ 14.30da Sudanın başkenti Hartuma geldi.

SUDAN CUMHURBAŞKANI VE EŞİ KARŞILADI

Cumhurbaşkanı Erdoğanı, Hartum Uluslararası Havaalanında Sudan Cumhurbaşkanı Ömer el Beşir ve eşi Widad Babiker Ömer Modawinin yanı

Türkiyeden "Cumhurbaşkanı" düzeyinde yapılan ilk resmi ziyaret gerçekleşti.

 

 

 

 

 

 

sıra Türkiyenin Hartum Büyükelçisi İrfan Neziroğlu, Sudanın Ankara Büyükelçisi Yusuf El-Kordofani ile Sudanlı bakanlar karşıladı.

EŞİ, ORG. AKAR VE BAKANLAR DA EŞLİK ETTİ

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da Sudana geldi.

"CUMHURBAŞKANI" DÜZEYİNDE SUDANA İLK RESMİ ZİYARET

 

Cumhurbaşkanı Erdoğanın Sudanın başkenti Hartumu ziyareti, Çad ve Tunusu da içeren Afrika turunun ilk durağı oldu.

Sudanın bağımsızlığından bu yana, Türkiyeden bu ülkeye "cumhurbaşkanı" düzeyinde yapılan ilk resmi ziyaret olması bakımından Erdoğanın gelişi tarihi öneme sahip.

MEVKİDAŞI İLE BAŞ BAŞA GÖRÜŞECEK

Erdoğan, programı kapsamında mevkidaşı Ömer el Beşir ile baş başa görüşecek.

Heyetler arası görüşmenin ardından Beşir, Cumhurbaşkanı Erdoğana Yüksek Devlet Nişanı takdim edecek.

ORTAK BASIN TOPLANTISI YAPILACAK

Anlaşmaların imzalanması ve iki cumhurbaşkanının ortak basın toplantısı sonrası Erdoğan, Sudan Meclisine hitap edecek.

Erdoğan, Cumhurbaşkanı Beşirin, onuruna vereceği akşam yemeğine de katılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tarih       : 24 Aralık 2017
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | RadyoMisket.com  Copyright © 2016                                               DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur