cengi (amasya) ,   selam aleykum abla patron falan yok bız aıleyız sen ablamsın ben kardeşin bu radyo senın benım ve bızı dınleyenlerın sımdı guzel bı roman yapıştırrrrrrrrr oynayalım ama oynamayı bilmıyom sizi izlerim sadece :D...    |           Cengiz (AMASYA) ,   selamlar kolay gelsin nevzat soydan öf öffff isimli parçayı çalarmısın uzun bi öfffff çekelim hep beraberrr :D...    |           Müslüm Durukan (Kütahya) ,   Ben Dinliyorum Damar bir Parça Yollarsan bana sevinirim Misket Ailesine Birde Sinop Ayancikli Kahraman Abime Gelsin iyi Yayinlar...    |           ekrem (AMASYA) ,   selamın aleykum muharrem aslan ben geönlümü sana verdım çalarsanız sevınırım önce size sonra cengize ve seven herkeze gelsin iyi yayınlar...    |           Müslüm (Kütahya) ,   Merhaba Hayirli olsun öncelikle Cavit Kara beyden Gurbet Çalarsan sevinirim Gurbetcilere Gelsin...    |           cengiz (AMASYA) ,   selamalar keyifli yayınlar dilerimm ebru parlak narin narin çalarsan sevnirim öncelik güzel yayının için sana ve sonra radyomiskete kulak veren tüm dostlara armağan olsun iyi yayınlar...    |         
 
 
 

Dikili Belediye Başkanı Tosun hakkında taciz iddiası

 

...

İzmirin Dikili ilçe belediyesinde taşeron işçi olarak çalışan bir kadın, Belediye Başkanı Mustafa Tosunun kendisini taciz ettiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Alınan bilgiye göre, Çandarlı Mahallesindeki Dikili Belediyesi  Kültürevindeki kafeteryada kasiyer olarak çalışan G.K. (24)  17 Temmuz 2017  akşamı çalıştığı sırada Başkan Tosunun kendisine sözlü ve fiziki tacizde  bulunduğu iddiasıyla Dikili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda  bulundu.
 
 Belediye Başkanı Mustafa Tosun, konu hakkında yaptığı  açıklamada, 25 Aralık Pazartesi günü avukatları aracılığıyla açıklama yapacağını  belirterek "Ancak ifade etmek isterim ki bu bir siyasi kumpastır, algı  operasyonudur. Olayın gerçek yüzü yapılacak soruşturma sonucu ortaya çıkacağına  inanıyorum." ifadelerini kullandı.
 
Öte yandan G.Knin bugün iş yerine geldiği öğrenildi.
 
Çandarlı Mahallesindeki Dikili Belediyesi Ek Hizmet Binasında görevli  zabıta yardımcı personeli D.C. (32) 17 Temmuzda Tosunun kendisini sözlü ve  fiziki tacizde bulunduğu iddiasıyla 25 Ağustos 2017 günü jandarmaya şikayette  bulunmuştu.
 
Tarih       : 24 Aralık 2017
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | RadyoMisket.com  Copyright © 2016                                               DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur